Vrijdag 5 september 2025: Pont d’ Arm – Quimiac (16 km)
Goede nachtrust in een koele kamer. Het Frans ontbijt was simpel, maar genoeg om een supermarkt te bereiken. Want onze proviand was helemaal op. We hadden een vrij zonnige dag, niet veel wind en een klein buitje en 20 graden. Het was heerlijk wandelweer.
De eerste zes kilometer tot Saint Molf was saai. Eerst liepen we op een onverhard pad langs drukke weg. Daarna liepen we over vrij stille asfaltwegen door landerijen en kleine dorpjes. In Saint Molf zijn we even afgeweken van de GR34 om boodschappen te doen. Daarna hadden we meteen het laatste deel van ons ontbijt (banaan en yoghurt) en het eerste deel van de lunch.
We moesten nog even langs een drukke en saaie weg totdat we een prachtig waterrijk natuurgebied bereikten. Er waren hier veel vogels en mooie uitkijkjes. Daarna volgde een afwisseling van kleine dorpjes en opnieuw waterrijke natuurgebieden totdat we weer bij de baai kwamen. Ondertussen stopten we voor de tweede lunchpauze.
Vervolgens kwam er een mooi ommetje langs Pointe de Mesquier. Het was hier een afwisseling van mooie rotskusten en zandstranden. Bij Pointe Mesquier hadden we mooi zicht op de plek waar we de vorige dag waren.
Op het laatst liepen we nog langs een waterrijk natuurgebied. Nadat we in het dorp Mesquier waren weken we van de GR34 af naar ons hotel. In de avond zijn we nog uit eten geweest. Door de mooie vriendelijke woorden van Anja mochten we nog zonder reservering naar binnen.





